Івано-Франківськ Як отримати проміжний сертифікат для SSL Intermediate certificate, Chain SSL Івано-Франківської Киев Украина
лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

GeoTrust Thawte DigiCert DigiCert проміжні SSL сертифікати

Показати chain сертифікат

Введіть ваш сертифікат

Умова надання проміжного сертифіката SSL СЛАВА УКРАЇНІ !


* Натискаючи кнопку "Показати" Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються даним сервісом.

* Подтведить цепочку сертификатов можно на proverkaSSL.com

Ланцюжок к root SSL сертифікату через проміжний сертифікат SSL

Проміжні сертифікати з'єднують кінцеві сертифікати - сертифікати, яки видані для доменів / веб-сайтів, з довіреним кореневим сертифікатом, який знаходиться в сховищі довірених сертифікатів браузера, забезпечуючи ланцюжок довіри. Це означає, що на додаток до кінцевого сертифікату сервера, як правило, також необхідно надати проміжні продукти.

Івано-Франківськ - це місто з значними архітектурними та археологічними пам'ятками та багатовіковою історією. Івано-Франківськ є важливим економічним та культурним центром Західної України, тут представлені різні галузі. Найбільш розвиненими місцевими галузями є машинобудування, деревообробна, хімічна та легка промисловості. Туризм також є одним з пріоритетних напрямів соціально-економічного розвитку міста. Розвитку Івано-Франківська сприяє міжнародний аеропорт, що здійснює регулярні рейси до Києва, Аліканте (Іспанія), Валенсії (Іспанія).