Івано-Франківськ Валідатор SSL Перевірка з'єднання HTTPS на сайті і правильність установки SSL сертифікату Івано-Франківської Киев Украина
лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Діагностика HTTPS з'єднання

Просто встановити SSL-сертифікат недостатньо, Ви повинні переконатися, що ваш сервер також правильно налаштований. В іншому випадку ваші клієнти можуть як і раніше бачити повідомлення про помилки на вашому сайті.

Проверка HTTPS соединения с сайтом


Условие предоставления сервиса проверки HTTPS соединения СЛАВА УКРАИНЕ !

* Нажимая кнопку "Проверить соединение" Вы даете согласие на обработку данных, используемых в данном сервисе.

Ваш запит обробляється.
Будь ласка дочекайтеся результатів.

Сертифікати SSL з перевіркою домену забезпечують базове шифрування без надмірностей з мінімальною аутентификацией. Сертифікати DV SSL легко отримати - просто доведіть, що ви є власником зареєстрованого домену.

Сертифікати SSL з підтвердженням організації використовують стандартне шифрування, а також надають відвідувачам сайту перевірену інформацію про ваш бізнес. Щоб отримати сертифікат OV SSL, компанія повинна пройти ділову перевірку, і підтвердити що є юридично зареєстрованою особою.

Сертифікати SSL з розширеною перевіркою крім забезпечення стандартного шифрування, EV SSL забезпечує максимальний рівень аутентифікації. EV SSL-сертифікати розблокують зелений адресний рядок, яка показує назву і розташування вашої компанії зеленим кольором.

Полезные ссылки: Публічний облік і аудит SSL сертифікатів CT >>>

Можуть бути різні причини випуску помилкових сертифікатів. Наприклад, Довірений центр сертифікації (CA) може випустити сертифікат використовуючи підроблені документи замовника сертифіката. Проблема полягає в тому, що центри сертифікації можуть випустити такі сертифікати офіційно і конфіденційно. Ви навыть можете не знати що CA випустив шахрайський сертифікат на ваш домен, поки не зіткнетеся з цим сертифікатом.


Лінки <<< Дніпро Посилання на магазин з продажу SSL сертифікатів в інших містах України Київ >>>

© 1997-2024 adgrafics Российские оккупанты у нас не обслуживаются!