лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Email S'MIME сертифікати для підпису листів

Шифрування - це спосіб захистити дані від того, щоб їх побачили або зламали інші люди. Шифрування електронної пошти блокує несанкціоноване читання ваших листів, запобігає потраплянню ваших листів в чужі руки, щоб ви і ваші партнери могли спокійно відпочивати. Поштовий клієнт автоматично шифрує вашу електронну пошту, забезпечує безпеку конфіденційних даних вашої електронної поштової скриньки, таких як медична, фінансова або особиста інформація. Тримайте конфіденційну або конфіденційну інформацію надійно, захищаючи свій бізнес і своїх клієнтів.

Наш поштовий сервер вже зашифрований. Хіба цього не досить?

Шифрування ваших поштових серверів за допомогою цифрових SSL сертифікатів - мудрий крок. SSL сертифікати запобігають проникненню сторонніх між вашим клієнтом електронної пошти і вашим поштовим сервером і перехоплення конфіденційних даних в момент відправити або отримання. Однак SSL сертфіікати не захищають самі електронні листи. Так що, звичайно, ваші електронні листи добре захищені при транспортуванні на ваш сервер, але електронні листи на сервері або в дорозі десь ще можуть бути захоплені. Шифрування електронних листів, наприклад, з використанням S / MIME, робить недоступним вміст листа.

Лого підрозділи адграфікс з випуску сертифікатів безпекиБільше інформації про сертифікати для підпису документів на спеціалізованому сайті https://smime.com.ua